Zwiń

Nie masz konta? Zarejestruj się

Bank BNP Paribas powołał do życia Digital Fraud Innovation Lab. Do walki z cyberzagrożeniami

Oprac. T.J.
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
haker, cyberataki
Digital Fraud Innovation Lab to miejsce, gdzie firmy zewnętrzne mogą realizować innowacyjne projekty z zakresu cyberbezpieczenstwa.
ShutterStock

W Banku BNP Paribas rusza Digital Fraud Innovation Lab. To program, którego celem jest systematyczne zwiększanie cyberbezpieczeństwa we wszystkich procesach bankowych. Do współpracy bank zaprasza firmy zewnętrzne, które mogą liczyć na wspólne wdrożenie najlepszych projektów. Do Labu może przyjść także każdy pracownik, który ma poczucie, że w obszarze, którym się zajmuje, można wprowadzić zmiany zwiększające bezpieczeństwo Klientów.

Digital Fraud Innovation Lab to miejsce, gdzie firmy zewnętrzne mogą realizować innowacyjne projekty z zakresu cyberbezpieczenstwa, a pracownicy banku - wymieniać się swoimi pomysłami, uzupełniać wiedzę, aktualizować procesy oraz wdrażać nowe reguły bezpieczeństwa.

- Każda firma zewnętrzna czy pracownik banku może przyjść do Labu z własną inicjatywą czy z pomysłem na nowy projekt w tematyce szerokiego obszaru cyberbezpieczeństwa. My zapewniamy fachową pomoc i wsparcie przy realizacji pomysłu. Będzie mógł się również rozwijać w obszarach, którymi się interesuje, mając realny wpływ na końcowe efekty pracy – mówi Paweł Jaskulski, Lead Security Officer w Banku BNP Paribas.